Про нас

Що таке БТІ?

Це структура, яка значно спрощує життя покупців і продавців нерухомості, а також забезпечує ринку нерухомості прозорість всіляких дій..

“Центральне БТІ”це ваш перший друг, навіть ціла команда друзів серед паперової тяганини і нечесних даних про нерухомість.

Ми виконуємо за вас всю нудну, але надзвичайно важливу роботу, яка стосується:

  • оформлення права власності;
  • перепланування і введення в експлуатацію;
  • інших послуг для нерухомості та бізнесу.

Ми готові надати якісний супровід будь-яких ваших угод, пов'язаних з нерухомістю. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що продавець надав вам невірні дані про офіс що купується, або ж власник ділянки, насправді, не має прав на його продаж.

“Центральне БТІ”це структура, яка гарантує вам чесні, прозорі і законні угоди.

Наша команда складається з кваліфікованих, досвідчених і відданих роботі співробітників, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Ми вірно оцінюємо вартість вашої нерухомості что нерухомості що кппується вами так, щоб жодна зі сторін не залишилася у збитку, складемо працюючі та точні прогнози по будівельним проектам, а також спроектуємо вашу будівлю.

Потрібен технічний паспорт на квартиру? Це теж до нас! Звернутися в Центральне БТІ Києва — це єдиний спосіб впоратися з цим завданням за законом і без втрат.

Що потрібно для того, щоб скористатися нашими послугами? Звернутися в наше БТІ за адресою вул. Бастіонна 5/13, сплатити аванс за виконану роботу, розповісти нашим співробітникам, яка послуга вам потрібна, і ... Просто забрати готові документи.

Ми працюємо для того, щоб ви зекономили час та гроші!

img

Про БТИ

Полезная информация про техническую инвентаризацию объектов недвижимости, все аспекты которые нужно знать.

Регистрация прав собственности

21.07.2018, 03:04

Регистрация прав собственности – обязательная процедура в Украине. Если её нет, то человек не может распоряжаться своим имуществом (продавать, передавать право собственности другому человеку, сдавать в аренду и т.д.).

Технический паспорт на дом

28.02.2018, 09:18

Технический паспорт на дом - это единый документ, в котором описана полная информация о здании...