Реєстрація права власності на нерухомість

registracia prava sobstvennosti BTI Kiev

Реєстрація права власності на нерухомість

- Реєстрація права власності на будинок
- Реєстрація права власності на квартиру

Реєстрація права власності на нерухомість на території України

Всі фізичні та юридичні особи України зобов'язані здійснювати державну реєстрацію прав на нерухомість згідно зі спеціальним законодавчим актом. Цей законодавчий акт передав компетенцію по реєстрації прав на об'єкти нерухомого майна Укрдержреєстру від державного БТІ. Укрдержреєстр здійснює державну реєстрацію прав власності з 01 січня 2013 року.

Одним з обов'язкових етапів оформлення документів на нерухомість є внесення відомостей про об'єкт до Державного реєстру. Особи, які оформили право власності на нерухомість до 1 січня 2013 року, не потребують повторної реєстрації прав власності в новому реєстрі свого об'єкта нерухомості.

 

Оформити право власності на будинок або квартиру

Оформлена реєстрація права власності на нерухомість відображає, що повноваження на будинок або квартиру на даному етапі належать саме конкретного суб'єкта, тобто ніхто інший не має на даний об'єкт прав. Процес реєстрації права власності являє собою додавання в електронний реєстр державним реєстратором інформації про те, що конкретна особа володіє правом власності на конкретне нерухоме майно.


Для довідки, договір купівлі-продажу або нотаріальне свідоцтво на квартиру практично не є документом на право власності на дану квартиру.

 

Плюси реєстрації документів на житло

Реєстрація права власності допоможе уникнути дуже неприємних ситуацій, які пов'язані з майновими махінаціями.


 

Реєстрація права власності на нерухомість в Києві та Одесі.

Центральне БТІ здійснює реєстрацію права власності на нерухомість в Києві та Одесі. Ми оформляємо реєстрацію права власності на квартиру, будинок.


Коли можна оформити правовстановлюючі документацію?

Оформити правовстановлюючі документацію можна після введення в експлуатацію об'єкта нерухомості, або маючи технічний паспорт на недобудований будинок, або після укладеної у нотаріуса угоди.