Технічний паспорт від 500 гривень!

 

 

220
Технічна інвентаризація, реєстрація!

Технічна інвентаризація, реєстрація

Пропонуємо професійні послуги з технічної інвентаризації та реєстрації. Правовий супровід.

 

Перевірити статус

Замовлення онлайн

Офіси в усіх районах КиєваПошук по сайту

Ми можемо перетелафонуватиЦентральне БТІ пропонує наступні послуги

Інвентаризація. Техпаспорт на будь-який об'єкт нерухомості.
Технічний паспорт на квартиру або будинок виготовляється по завершенні технічної інвентаризації. Технічного паспорт на нерухомість необхідний для оформлення побудованого нового будинку, для приватизації, для вступу в спадщину, для розділу майна, яке перебуває у спільній власності та інше.

Центральне БТІ Києва

Ласкаво просимо на сайт центрального БТІ! Наша компанія допоможе Вам швидко отримати технічний паспорт на будинок, квартиру, офіс в будь-якому районі міста Києва, а також в будь-якій області України. У штаті нашого підприємства працюють кваліфіковані фахівці, які пропрацювали багато років у сфері виготовлення технічної документації та оформлення права власності.

Якісна, недорога технічна інвентаризація, технічний паспорт в Києві:

 1. від 3 грн за 1 м2 інвентаризації нежитлового фонду.
 2. від 700 грн - техпаспорт на квартиру.
 3. від 800 грн - техпаспорт на житловий будинок.
 4. від 1500 грн - висновок про технічний стан об'єкту нерухомості (технічне обстеження).
 5. від 1000 грн - висновок про можливість поділу-виділу об'єкту нерухомості.

(подивитися всі тарифи БТІ)

Швидко. Якісно

 1. Термін виконання від 1-ї години до 2-х тижнів (залежно від складності та насиченості планування об'єкта.)
 2. Сертифіковані спеціалісти БТІ
 3. Вимірювальне обладнання виключає помилки
 4. Креслення на ПК

Технічний звіт для введення в експлуатацію 1500 грн.

Доводимо до відома клієнтів, що набув чинності наказ Мінрегіонбуду України щодо спрощенного порядку прийняття в експлуатацію самочинно збудованих об'єктів нерухомого майна, у зв'язку з чим пропонуємо надання юридичної допомоги з підготовки та оформлення відповідної документації.

Актуально:

Открытый музей из Японии

Город Оита порадовал своих жителей художественным музеем, который был спроектирован Шигеру Баном.

В Париж вернётся башня

Париж утвердил проект небоскрёба, спроектированного бюро Herzog & de Meuron. Сорок лет прошло с последнего построенного высотного здания в черте города.

Невероятный кристалл Касабланки

Финансовый центр Касабланки обзаведётся уникальной офисной башней по проекту бюро Morphosis.

Технічна інвентаризація, легалізація, реєстрація, експертна оцінка!
Телефонуйте в БТІ (044) 284-22-22

 

БТІ Бастіонна      БТІ Позняки     БТІ Лівобережна    


Київське міське бюро технічної інвентаризації, БТІ м. Києва

Приватне БТІ: особливості, переваги

Ті, кому хоч раз доводилося звертатися в муніципальне БТІ в Києві, напевне, знають, як обтяжливо в цій установі оформити будь-який документ. Безкінечні черги, бюрократизм та необхідність збору купи документів, безпідставні націнки – ось далеко не повний перелік складнощів, з якими вам доведеться стикнутися. Та, на щастя, з 2012-го року, відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, дозвіл на діяльність отримало приватне БТІ, яке не має вищеперерахованих недоліків.

У чому переваги приватних БТІ Києва над державними

Реєстрація у бюро технічної інвентаризації – обов’язкова умова будь-якої дії, пов’язаної з нерухомістю. Це і дарування майна, і його купівля чи продаж, і передача його під заставу чи оформлення спадку, і перепланування приміщення.

Для того, щоб виконати якусь із вищеперерахованих операцій, потрібен технічний паспорт на об’єкт, в якому вказані всі відомості про будівлю (загальна площа, матеріал, з якого зроблені конструктивні елементи, рік будівництва). Також у техпаспорті фіксується інформація про власника об’єкта та підстави на володіння ним.

А щоб отримати техпаспорт, потрібно провести технічну інвентаризацію, тобто обстежити об’єкт. Роблять таку інвентаризацію та видають техпаспорти бюро технічної інвентаризації. При цьому приватні БТІ м. Києва мають ті ж самі права, що і київське міське БТІ. Вони:

 • проходять відповідну акредитацію;
 • мають ліцензію на свою діяльність;
 • мають статус юридичних осіб;
 • видають офіційні документи, що приймаються як в державних, так і комерційних установах.

При цьому ставлення до клієнтів у недержавному бюро технічної інвентаризації Києва вигідно відрізняється від відношення чиновників комунальної установи. Адже його співробітники чудово розуміють, що серед приватних бюро конкуренція доволі висока, і треба тримати марку. Київське міське бюро технічної інвентаризації так свою репутацію не цінить, принаймні, не робило цього до появи приватних структур.

Приватники більш відповідально, добросовісно ставляться до виконання своїх обов’язків, більше уваги приділяють клієнтам і не примушують їх чекати годинами в чергах. Ви можете завчасно зателефонувати у київське бюро технічної інвентаризації і домовитися про зручний для вас час прийому. І до місця розташування установи ви не прив’язані – можна вибрати те київське БТІ, що ближче всього знаходиться від вашого місця роботи чи проживання.

Технічна інвентаризація нерухомого майна проводиться тоді, коли це зручно клієнту, а документація оформлюється в максимально короткі і чітко визначені терміни. При цьому вартість цих послуг лояльна та прозора.

Послуги, що надає київське БТІ

Спектр послуг, що надає приватне бюро, доволі широкий. Це, зокрема:

 • видача свідоцтв про право власності на будь-який об’єкт нерухомості;
 • офіційне оформлення перепланування, реконструкції приміщення;
 • переведення квартир у нежитловий фонд і навпаки;
 • введення в експлуатацію об’єктів нерухомості.

Технічний паспорт БТІ виготовляє на всі об’єкти нерухомості – будинки, квартири, нежитлові чи промислові приміщення, гаражі й таке інше. Також можна отримати кваліфіковану і грамотну консультацію з будь-якого приводу – купівлі чи продажу майна, оформлення спадку, процедури дарування, обміну.

Оскільки більшість приватних бюро працює за принципом «єдиного вікна», у випадку, коли клієнту необхідно оформити одночасно кілька документів, йому не треба буде кожного разу звертатися з цих питань окремо, йому буде надана комплексна послуга.