Про нас

Що таке БТІ?

Це структура, яка значно спрощує життя покупців і продавців нерухомості, а також забезпечує ринку нерухомості прозорість всіляких дій..

“Центральне БТІ”це ваш перший друг, навіть ціла команда друзів серед паперової тяганини і нечесних даних про нерухомість.

Ми виконуємо за вас всю нудну, але надзвичайно важливу роботу, яка стосується:

  • оформлення права власності;
  • перепланування;
  • інших послуг для нерухомості та бізнесу.

Ми готові надати якісний супровід будь-яких ваших угод, пов'язаних з нерухомістю. Вам більше не потрібно турбуватися про те, що продавець надав вам невірні дані про офіс що купується, або ж власник ділянки, насправді, не має прав на його продаж.

“Центральне БТІ”це структура, яка гарантує вам чесні, прозорі і законні угоди.

Наша команда складається з кваліфікованих, досвідчених і відданих роботі співробітників, кожен з яких є професіоналом своєї справи. Ми вірно оцінюємо вартість вашої нерухомості что нерухомості що кппується вами так, щоб жодна зі сторін не залишилася у збитку, складемо працюючі та точні прогнози по будівельним проектам, а також спроектуємо вашу будівлю.

Потрібен технічний паспорт на квартиру? Це теж до нас! Звернутися в Центральне БТІ Києва — це єдиний спосіб впоратися з цим завданням за законом і без втрат.

Що потрібно для того, щоб скористатися нашими послугами? Звернутися в наше БТІ за адресою вул. Бастіонна 5/13, сплатити аванс за виконану роботу, розповісти нашим співробітникам, яка послуга вам потрібна, і ... Просто забрати готові документи.

Ми працюємо для того, щоб ви зекономили час та гроші!

img

Про БТИ

Полезная информация про техническую инвентаризацию объектов недвижимости, все аспекты которые нужно знать.