бті київ, виготовлення технічного паспорту на будинок

ЦЕНТРАЛЬНЕ БТІ

 Недорого, швидко, якісно

Популярні послуги

«Центральне БТІ» з радістю надасть послуги з технічної інвентаризації квартири, будинку, нежитлового приміщення або гаража.

Повний перелік послуг і ціни дивіться на сторінці «Тарифи».

Краща пропозиція

Техпаспорт на квартиру

1500 грн.
 • виготовлення - 2 дні
 • до 100 м2

Техпаспорт на будинок

1900 грн.
 • виготовлення - 3 дні
 • до 100 м2

Нежитлові об'єкти

1700 грн.
 • виг. - до неділі
 • до 100 м2
 

Оформити технічний паспорт в "Центральному БТІ" - це можливість швидко і прозоро привести документи у відповідний вигляд, адже в нашому офісі вас очікують люди з реальним досвідом і високим рівнем професіоналізму.

технічний паспорт на квартиру

01

Технічний паспорт — що це за документ?

Технічний паспорт — це документ, що містить повний обсяг інформації про об'єкт нерухомості. Що це за дані?

 1. Площа ділянки землі, на якому розташовується об'єкт, площа і контури ділянки, який до нього додається.
 2. Дати (споруда, початок експлуатації, реконструкція, нова дата початку експлуатації, і т.д.).
 3. Складові (товщина і матеріал стін, матеріал зовнішньої обробки, технічний стан на поточний момент).
 4. Кадастровий і інвентарний номер, вартість.
 5. Повна адреса без скорочень.
 6. Співвідношення житлової та загальної площі, технічних / підсобних приміщень, площа кожної окремої кімнати / поверху.
 7. Кількість і планування поверхів.
 8. Лінійні розміри.
 9. Проектні дані.

Іноді під час під час оформлення техпаспорта і сам власник дізнається абсолютно нову інформацію про власні володіння.

02

Чому важливо оформити технічний паспорт?

Сам по собі, техпаспорт не є основним документом, що підтверджує право власності. Проте, не можна недооцінювати цей документ, оскільки без нього власник не зможе провести цілий ряд операцій.

 

Без техпаспорту НЕМОЖЛИВО

:
 1. приватизувати об'єкт;
 2. вступити в право власності за заповітом;
 3. оформити іпотеку через банк;
 4. купити або продати будинок;
 5. закласти нерухоме майно для отримання кредиту;
 6. заповідати будинок;
 7. безліч інших комерційних, юридичних і банківських операцій.

 

Ви ніколи не можете знати заздалегідь, коли вам знадобиться техпаспорт, адже це може бути зовсім несподівана ситуація. Щоб не робити його в поспіху (термін отримання документа — кілька днів), краще відразу подбати про оформлення.

технічний паспорт на будинок
київське бті

03

У чому переваги оформлення техпаспорта на нерухомість через “Центральне БТІ”?

Кваліфіковані співробітники — не єдиний плюс нашого БТІ. Ми гарантуємо, що процес оформлення технічного паспорта у нас є найбільш простим і найменш стресових для вас.

Що ми пропонуємо?

 • Зручно розташований офіс на вул. Бастіонній 5/13, в центрі Києва.
 • Продуманий і докладний офіційний сайт БТІ, на якому ви зможете в спокійній обстановці прочитати про всі послуги, які ми надаємо, всі тарифи є на сайті, для Вас не буде сюрпризом вартість наших робіт.
 • Вигода, адже ми не вимагаємо від вас значних переплат.
 • Підтримка та консультації на всіх етапах.
 • Відсутність затримок процесу - наші співробітники приступають до оформлення відразу після надання вами всіх необхідних документів, і відразу надають вам опис з точною датою отримання документа.
 • Репутація, перевірена нашими клієнтами.
 • 100% прозорість і гарантія законності.

Щоб приступити до оформлення техпаспорту на квартиру, будинок, або інший об'єкт, вам необхідно звернутися до нас в офіс з паспортом, документами, що підтверджують право власності та оплатити аванс..

“Центральне БТІ” — це ваш перший і найважливіший продуманий крок як відповідального власника нерухомості.

Зараз оформити технічний паспорт на будівлю досить легко й просто, і не варто місяць чекати на свою чергу в БТІ чи готувати безліч документів. Головне – обрати правильне київське бюро технічної інвентаризації, яке візьме оформлення документації на себе. Одне з таких - київське міське БТІ Центральне.

5 причин обрати Центральне БТІ в Києві

Будь-яке державне київське міське бюро технічної інвентаризації – це в 90% величезні натовпи людей, черги тривалістю в декілька кілометрів та не надто чемне спілкування з клієнтами. Щоб позбавитись від подібних неприємностей, краще звернутись до приватного БТІ м. Києва – Центрального. Можливо, компанія не є лідером на ринку, проте це ніяк не відображається на якості наданих послуг.

5 причин обрати саме Центральне БТІ Київської області:

 1. 1. Швидке опрацювання заявки. Не потрібно чекати тиждень чи місяць, щоб заявку лише опрацювали. Спеціалістам достатньо 1-3 днів, щоб розпочати роботу з клієнтом.
 2. 2. Ввічливий персонал. Щоб розпочати виготовлення технічного паспорту на будинок, не потрібно спілкуватися з безліччю невдоволених працівників. Кожному клієнту виділяється власний консультант, який доводить процедуру оформлення технічного паспорту на будівлю від початку і до кінця.
 3. 3. Мінімум документів. Часто клієнтам здається, що інвентаризація нерухомого майна чи виготовлення технічного паспорту – процедури, які потребують великої кількості документів. Проте це не так. Знадобиться лише 3-4 основних документи (точний перелік уточнюється індивідуально).
 4. 4. Не варто підлаштовуватись під працівників. Це одна із найважливіших переваг Центрального бюро технічної інвентаризації (Київ). Клієнт зазначає зручний для себе час та узгоджує точну дату замірів напряму з менеджером (а вже він домовляється з інженером).
 5. 5. Доступні ціни. Щоб зробити технічний паспорт на квартиру, ціна якого не перевищує 1500 грн., не потрібно віддавати всю зарплату. В середньому вартість такої послуги складає 1000 грн. З точним прасом можна ознайомитись на сайті БТІ Києва.

Які саме послуги надає БТІ Центральне?

Основна спеціалізація київського БТІ Центральне – оформлення технічних паспортів на житловий будинок чи інші будівлі. Цей документ не дає права власності на житло, проте є необхідним документом відповідно до законодавства України. Технічний паспорт – це те, без чого не можливо здійснити купівлю чи продаж квартири, здавати будівлю в оренду чи передати її іншому власнику.

Ще одна популярна послуга – технічна інвентаризація нерухомого майна. В процесі інженер виміряє всі необхідні параметри будівлі, складає план та схему житлового будинку, щоб дізнатися площу та розміри, технічний стан, кількість кімнат, фізичний знос нерухомості. І якщо все пройде нормально, то бюро технічної інвентаризації видає технічний паспорт на квартиру та будинок.

Економте власні ресурси та одразу звертайтесь до Центрального БТІ в м. Київ!

Ми Вам зателефонуємо

Просто заповніть форму нижче
Телефонуйте

+38 (044) 284-22-22

+38 (095) 796-00-20

+38 (098) 784-20-20

Email

centralnoebti@gmail.com

Наша адреса

вул. Бастіонна 5/13

м. Дружби Народів

м. Київ, Україна

Рабочий час

Понеділок - П'ятниця

10:00 - 18:00

Субота - Неділя

Вихідний