Узаконення самовільного перепланування, прибудови, узаконення самовільних будівель

Юридичні послуги з узаконення об'єктів нерухомості в зв'язку з їх реконструкцією і новим будівництвом

 

Що таке узаконення об'єкта нерухомості?


Згідно зі статтею 316 Цивільного кодексу України, правом власності є право особи на річ (майно), яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб. 

Згідно ст. 383 Цивільного кодексу України, власник житлового будинку, квартири має право використовувати помешкання для власного проживання, проживання членів своєї сім'ї, інших осіб і не має права використовувати його для промислового виробництва. Власник квартири може на свій розсуд здійснювати ремонт і зміни у квартирі, наданій йому для використання як єдиного цілого, - за умови, що ці зміни не призведуть до порушень прав власників інших квартир у багатоквартирному житловому будинку та не порушать санітарно-технічних вимог і правил експлуатації будинку.

Простіше кажучи, якщо у Вашій власності є нерухомість і Ви бажаєте зробити її реконструкцію, то слід узаконити перепланування. 

Важливо відзначити, що в тих випадках, коли роботи з перепланування приміщення не будуть стосуватися несучих конструкцій, то дозвіл на це не потрібно. Після закінчення всіх робіт немає необхідності вводити в експлуатацію об'єкт. Однак, якщо планована Вами реконструкція нерухомості стосуватиметься інженерної системи або несучих стін, потрібно процедура узаконення перепланування квартири. 


Порядок узаконення самочинного будівництва складається з таких етапів:
•    Виготовлення проекту реконструкції / будівництва. 
•    Встановлення технічного нагляду. 
•    Оформлення дозвільної документації. 
•    Виготовлення технічного паспорта.
•    Введення об'єкта в експлуатацію.  
•    Оформлення права власності на об'єкт нерухомості. 

Зазначений процес узаконення нерухомості досить складний і трудомісткий.  Необхідно буде зібрати встановлений законодавством пакет документів, отримати спеціальні дозволи. Якщо Ви не хочете витрачати свій час і нерви, рекомендуємо звернутися в компанію «Центральне БТІ», фахівці якої мають значний досвід в питаннях узаконення нерухомості.
Що буде, якщо не узаконити об'єкт нерухомості?

Відсутність належного юридичного оформлення об'єкта нерухомості в зв'язку з реконструкцією призводить до того, що людина не зможе розпорядитися даним об'єктом (подарувати, продати і т.д.). Крім цього, якщо не узаконити самобуд, то власника можуть притягнути до адміністративної відповідальності. Найбільш поширеним видом відповідальності є штраф: для фізичних осіб від 8 500 грн. до 10 200 грн .; для юридичних осіб від 66 708 грн. Також, суд може прийняти рішення, за яким Ви повинні будете повернути до попереднього стану об'єкт нерухомості.

Щоб уникнути перерахованих наслідків, рекомендуємо звернутися в нашу компанію. Кваліфіковані фахівці зберуть всі необхідні документи і підписи, узгодять процедуру з державними органами і отримають необхідні дозволи. Довіривши узаконення самовільного перепланування нашим юристам, Ви отримаєте потрібні результати упродовж розумного строку.


Чому саме ми?

Грамотне узаконення перепланування фахівцями – запорука Вашого спокою і відсутність проблем з законом. До того ж, це значно економить час і сили. Юристи компанії «Центральне БТІ» мають досвід роботи в житловій та будівельній галузях права. Ми пропонуємо:
•    Якісну і детальну консультацію з узаконення самовільної забудови (перепланувань, будівель).
•    Підготовку всіх необхідних документів та їх подачу до відповідних інстанцій.
•    Узаконення навіть самих «проблемних» об'єктів нерухомості.
•    Оперативну легалізацію об'єкта нерухомості в зв'язку з його реконструкцією або будівництвом нового.
•    Гарантоване отримання оформлених документів відповідно до чинного законодавства України. 

Ціна на такі послуги договірна і буде залежати від обсягу робіт. Якщо Ви звернетеся в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте бажаний результат в максимально короткі терміни. 

+38 (044) 284-22-22
+38 (095) 796-00-20
+38 (098) 784-20-20

Про БТИ

Полезная информация про техническую инвентаризацию объектов недвижимости, все аспекты которые нужно знать.