Прийняття в експлуатацію самочинно збудовані житлові будинки та господарські споруди спрощено

18 січня 2019 року набрали чинності зміни до Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, затвердженого  наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 03.07.2018  № 158.

Після набрання чинності вказаних змін, прийняти до експлуатації самочинно збудовані будинки та споруди суттєво легше. А стало це завдяки тому, що нормотворець відмінив необхідність отримання інформація від місцевого органу містобудування та архітектури щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм.

Зазначена вимога ставила хрест майже на половині самочинно збудованих житлових об’єктів.

 

ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНЕ БТІ» пропонує свою фахову допомогу в вирішенні всіх питань з приводу прийняття в експлуатацію самочинно збудованих об’єктів.

Оставьте свой комментарий:

avatar